نکات مهم پس از خرید اپل آیدی

اگر قصد استفاده یا خرید محصولات مختلف شرکت اپل را دارید، باید در نخستین اقدام به خرید اکانت اپل آیدی (Apple Id) کنید. با وجود این اکانت، هویت فردی شما برای استفاده از محصولات متنوع اپل شناسایی شده و در نتیجه، به عنوان یکی از کاربران دستگاه‌های مختلف شرکت اپل شناخته خواهید شد. اپل آیدی دربردارندۀ آدرس ایمیل و رمز عبور یا پَسوردی است که شما برای استفاده از دستگاه‌ تعریف کرده‌اید.

در تمام نقاط جهان، کاربران محصولات شرکت اپل، با خرید اکانت اپل آیدی اختصاصی، از خدمات، سرویس‌ها و امکانات شرکت اپل بهره‌مند خواهند شد. از سرویس‌های متنوع نرم افزاری اپل مانند: iCloud، Mac App Store، App Store، iMessage، FaceTime و . . . می‌باشند که برای استفاده از تمامی این سرویس‌ها، باید اکانت اپل آیدی اختصاصی داشته باشید.

اهمیت حفظ اطلاعات اکانت اپل آیدی (Apple Id)

نکتۀ مهمی که باید در این خصوص یادآور شویم این است که، هرگز اطلاعات مربوط به اپل آیدی خود را گم نکنید!

به این دلیل که با گم کردن این اطلاعات مهم، بازیابی دستگاه و همچنین بازگشت اطلاعات امکان‌پذیر نخواهد بود و بنابراین، تمام اطلاعات مهم شما از دسترس خارج خواهند شد!

همچنین شرایط استفاده از سرویس‌های مختلف یا آپدیت کردن برنامه‌ها، نیز برای شما غیرفعال خواهد شد.

لازم به یادآوری است که همواره باید آدرس ایمیلی که اکانت اپل آیدی روی آن ایجاد شده است را به یاد داشته باشید.

اپل آیدی هر فرد، اطلاعاتی شامل پرداخت، موقعیت مکانی، اطلاعات تماس، عکس‌های شخصی موجود در دستگاه، شماره‌ تلفن‌ها و . . . می‌باشد که در اکانت اختصاصی شما ذخیره خواهند شد. بنابراین، نباید اطلاعات مربوط به اکانت خود را گم یا فراموش کنید!

از این رو وبسایت آبیلا تمام آیدی ها را با امنیت بالا و تمام سوالات امنیتی و رمز عبور و حتی رمز عبور ایمیل در اختیار شما خریداران محترم قرار می دهد تا درصورت لزوم نسبت به بازیابی اکانت خود از آنها استفاده نمایید.

طبق آموزش زیر میتوانید به راحتی ایدی خود را وارد نمایید و از همه امکانات آیفون خود استفاده نمایید

آموزش وارد کردن اپل آیدی بر روی آیفون و آیپد

دیدگاهتان را بنویسید